اول بیمه بیمه بعد کار

 

بیمه کرونا

بیمه کرونا

بیمه کرونا

بیمه کرونا

 

بیمه کرونا

بیمه کرونا

بیمه کرونا

بیمه کرونا

 

بیمه کرونا

بیمه کرونا

بیمه کرونا

بیمه کرونا

بیمه سامان به عنوان حامی سلامت جامعه و مردم در شرایط کنونی بحران کرونا وظیفه خود می داند که همراه هموطنان عزیز باشد تا بتواند سهم کوچکی از کاهش این نگرانی داشته باشد،
به همین منظور اقدام به ایجاد بیمه درمان ویژه کرونا با نام “بیمه کرونا” متناسب با دغدغه کنونی کرده تا بتواند از فشار روحی و مالی این بحران برای هم وطنان عزیز بکاهد.

بیماری هم دردهای جسمی و روحی به همراه دارد و هم هزینه‌های زیادی را بر دوش شما می‌گذارد. به خصوص در این ماه‌های اخیر که با چالش کرونا دست و پنجه نرم می‌کنیم، حتما این موضوع را بیشتر از همیشه احساس کرده‌اید. با ابتلای یکی از اعضای خانواده به بیماری کرونا، همه خانواده روزهای سختی را تجربه خواهند کرد. حالا در این میان هزینه‌های بستری و درمان و همینطور ضرر و زیان ناشی از خانه نشینی نیز به مشکلات جسمی افزوده خواهد شد.

علاوه بر این با ابتلا به کرونا، دوران قرنطینه و خانه نشینی‌های پی در پی شما را با مسائل مختلفی روبرو خواهد کرد. در این مواقع آرامش ذهنی و دور بودن از استرس، یکی از موارد مهم برای بهبود بیماریست، اما مگر می‌توان نگران ضرر و زیان این روزها نبود؟

گــذشته از ایـن‌ها، متاسفـانـه در ایـن مـــاه‌ها خانواده‌های زیادی داغدار عزیزان خود شدند و اعضای خانواده خود را در اثر بیماری کرونا از دست دادند. مرگ عزیزان از یک سو و مشکلات مالی که در پی آن رخ خواهد داد، از سوی دیگر باعث می‌شود تا خانواده این افراد، روزهای سختی را تجربه کنند.

اکنون زمان آن رسیده تا در کنار یکدیگر هزینه بیماری کرونا را شکست بدهیم و با استفاده از بیمه سه گانه کرونا، بخش مهمی از دلمشغولی‌هایتان را از بین ببریم. این حق شماست تا در دوران بیماری، فقط و فقط به بهبود فکر کرده و هیچ استرس و فشاری بابت هزینه‌های درمان متحمل نشوید.

برای خرید بیمه سه گانه کرونا از همین امروز اقدام کنید. زیرا مدت انتظار این بیمه 14 روزه است و شما از 14 روز پس از خرید امکان استفاده از آن را خواهید داشت.